Progress Cycle

O značce GU

Rychlá energie, kvalitní hydratace a účinná regenerace – to je GU.
Celý vývoj produktů GU je provázen základní myšlenkou – umožnit profesionálním sportovcům i amatérům být každý den rychlejší a výkonnější, neboť kvalitní výživou lze prokazatelně podpořit fyzický výkon a urychlit regenerační procesy. Produktová řada GU nabízí komplexní program, který pokryje nutriční nároky vytrvalostních sportovců krátce před, během i po náročném tréninku nebo závodu.

Cyklistika je náročný, aerobní sport, který vyžaduje doplnění energetických zásob a dostatečnou hydrataci i během výkonu. Pokud jsou k doplnění živin používány běžné potraviny, které obsahují nevyvážený poměr sacharidů, tuků a bílkovin, často dochází k nadměrnému zatěžování trávicího ústrojí a k rozkolísání hladiny krevního cukru, což vede k nežádoucímu snížení výkonu. Naopak GU nabízí komplex jen vybraných látek, a to ve snadno stravitelné formě gelů, energetických bonbonů, vaflí a nápojů.

GU byla první nutriční firma, která přišla s myšlenkou urychlit vstřebávání sportovní stravy, a tak vznikl před více než 25 lety v Kalifornii první gel na světě. Díky dlouhé historii a neustálému vývoji dnes může každý sportovec vybírat z široké nabídky chutných doplňků stravy té nejvyšší kvality.

ODKAZY

GU novinky

Katalog GU