Progress Cycle

O značce GIRO

Spojení vědy a duše
Věda a duše. Mohly by se zdát jako dvě nespojitelné entity – ale skrze 30-letou historii značky Giro došlo k jejich rovnocennému spojení. Giro těží ze zdrojů světové extratřídy. Sídlí v Santa Cruz v Kalifornii, což je ráj akčních sportů – neskutečné vlny pro surfaře, nekonečné singly pro bikery a pobřeží lemující silnice pro silničáře. V centrále značky Giro najdete přes 50 různých testovacích přístrojů na přilby, několik 3D tiskáren, vlastní aerodynamický tunel, nebo dokonce testovací hlavu Therminator vybavenou tepelnými senzory pro testování odvětrání přileb a umístění otvorů. Giro má v nabídce hodně produktů v mnoha kategoriích – od přileb, přes rukavice, až po tretry. Ale každý z nich byl zrozen z touhy vylepšit váš prožitek z jízdy.

SPONZOROVANÉ TÝMY A JEZDCI

SILNICE: Dimension Data, Groupama-FDJ, Direct Energie, Team Wiggins, Canyon Sram Racing, Jiří Ježek a Petr Vabroušek (triatlon)
CYKLOKROS: Cannondale CXW
MTB: Cliff Pro Team, Kona, Yetti Fox MTB Team, Juliana Sram Pro Team, Kamil Tatarkovič, Superior Riders, Ivar CS Author Team a Yeti MTB
FREESTYLE MTB/SLOPESTYLE: Kurt Sorge, Greg Watts a Paul Basagoitia
PODPORUJEME: Josef Dressler, Trail Busters a Alltraining

ODKAZY

GIRO novinky

Katalog GIRO