Progress Cycle

VIDEO: Fizik CONCEPTS

Zveřejněno 8.11.2019

CONCEPTS je nový přístup společnosti fizik, který se zrodil z její základní filozofie. Sjednocuje lásku k cyklistice s novým přístupem ve spolupráci našich odborníků, akademiků a sportovců v oblastech vývoje, návrhu, testování, výroby i designu produktů. Vše s jedním hlavním cílem: zlepšit zážitky cyklistů. To vše posouvá značku fizik do popředí cyklistických inovací a designu.

Každý produkt fizik CONCEPTS je důkladně testován v laboratoři i na silnicích nebo v terénu profesionálními sportovci a cyklistickými nadšenci. Shromažďujeme a analyzujeme zpětnou vazbu, pomocí které dále upravujeme naše produkty tak, aby vám pomohly jezdit déle a rychleji. Experti na design a technologii výroby, sportovní vědu a fyzioterapii úzce spolupracují s testovacími jezdci a sportovci na produktech rodiny fizik CONCEPTS. Uvažujeme o jejich různých pocitech a názorech a zohledňujeme je při tvorbě nových produktů.

Ve společnosti fizik je láska k cyklistice a porozumění potřebám cyklistů středem všeho, co děláme. Prostřednictvím osobních cyklistických zkušeností inovujeme, testujeme a zlepšujeme produkty, které vytváříme. fizik CONCEPTS je myšlenka sdílená všemi zaměstnanci a spolupracovníky společnosti fizik. Snažíme se poskytovat vám ten nejlepší možný zážitek z jízdy.

www.fizik.com/concepts

e-shop: eshop.progresscycle.cz/kategorie/znacky/fizik/

web: www.fizik.com

Facebook: www.facebook.com/fizikofficial

Instagram: instagram.com/fizikofficial

Twitter: twitter.com/fizikofficial