Progress Cycle

Soutěž o enduro přilbu BELL Super DH MIPS - UKONČENO

Zveřejněno 10.5.2018

!!! SOUTĚŽ BYLA JIŽ UKONČENA !!!

Při posledním závodě Enduro Série na Ještědu byl ze všech dotazníků vylosován jeden výherce přilby BELL Super DH MIPS - stal se jím Martin Sunegh z Prahy. Vítězi gratulujeme!

Hrajte o unikátní enduro přilbu BELL Super DH MIPS v hodnotě téměř 8.000 Kč!

Při loňském ročníku domácí Enduro Série jste měli možnost otestovat a případně i vyhrát přilbu Giro Switchblade a letos budete mít stejnou možnost v případě značky BELL, která svou kolekci 2018 rozšířila o nový model SUPER DH MIPS s plnou DH certifikací. Po sundání chrániče brady  (uchycen je pomocí tří přezek) vám zůstane klasická trailová přilba, tedy skvěle odvětraná. Revoluční novinkou z hlediska bezpečnosti je zde nová verze systému MIPS - MIPS Spherical. Skořepina přilby je tvořena dvěma vrstvami, které po sobě kloužou jako kloub. Ta blíže hlavě je navíc měkčí, připravená na menší nárazy, ta vnější je tvrdší, připravená na velké nárazy.

K tomu, abyste byli zařazeni do slosování o přilbu BELL Super DH MIPS, stačí přilbu otestovat na jednom ze závodů Enduro Série, vyplnit krátký dotazník a mít štěstí při losování po závěrečném závodě. Pro účast v soutěži úplně postačí dát si jen přilbu na hlavu a vyzkoušet si, jak funguje odejmutí a zpětné nasazení chrániče brady a jak přilba sedí na hlavě. Samozřejmě ale máte i možnost vyzkoušet přilbu při jízdě na cca 1 hodinu

K dispozici při závodech Enduro Série budou 2 přilby BELL Super DH MIPS – 1x velikost M a 1x velikost L. Testování bude probíhat na společném stánku Giant/Bell. Každý soutěžící může vyplnit jen jeden soutěžní dotazník, aby měli všichni stejnou šanci na výhru.

závody Enduro Série 2018, kde bude možnost přilbu otestovat:

  • 19.-20.5.2018 / Enduro Race Kouty / Kouty nad Desnou (Jeseníky) - PROBĚHLO
  • 9.-10.6.2018 / Enduro Race Klíny / Ski areál Klíny (Krušné hory) - PROBĚHLO
  • 4.-5.8.2018 / Enduro Race Zadov / Zadov - Churáňov (Šumava) - PROBĚHLO
  • 25.-26.8.2018 / Enduro Race Morávka / Ski areál Mal Morávka (Jeseníky) - PROBĚHLO
  • 15.-16.9.2018 / Giant Enduro Race Špičák / Ski areál Špičák (Železná Ruda - Šumava) - PROBĚHLO
  • 6.-7.10.2018 / Enduro Race Ještěd / Ski areál Ještěd (Liberec) - PROBĚHLO

Více informací o BELL Super DH MIPS a dalších novinkách značky BELL najdete ZDE >> nebo také na Bikeandride.cz a Dolekop.com.

Přilby BELL zakoupíte v našem e-shopu nebo v síti autorizovaných prodejců BELL.