Progress Cycle

Soutěž o přilbu GIRO Aether MIPS s Romanem Kreuzigerem - UKONČENO

Zveřejněno 19.6.2019

Roman Kreuziger má letos nový tým (Team Dimension Data). Má nové kolo, dres... a hlavně - novou přilbu... GIRO Aether MIPS! Fešák, co? A právě tuhle špičkovou závodní přilbu můžete nyní vyhrát, stačí správně zodpovědět jednu docela jednoduchou otázku (viz soutěžní formulář níže na této stránce).

Giro Aether MIPS spojuje otevřený design dokonale odvětrané přilby s revolučním systémem eliminace rotačních sil. Unikátní technologie MIPS Spherical je založená na principu kloubu a tvoří jakési odpružení uvnitř přilby. EPS skořepina se skládá ze dvou částí (polokoulí), které po sobě kloužou podobně jako kloub. Vnější skořepina může v případě nárazu rotovat okolo vnitřní skořepiny, čímž dojde k redukci sil, které by jinak působily přímo na hlavu a na mozek. Vnější skořepina je tvrdší – připravená na náraz, vnitřní skořepina je měkčí a připravená ztlumit náraz do hlavy. Přilby s technologií MIPS Spherical už neobsahují běžnou MIPS vložku, jak ji znáte ze standardních MIPS přileb, což má pro jezdce přínos v podobě zlepšeného odvětrání a komfortu. Unikátní je i nový upínací systém Roc Loc 5+ Air, který nabízí kromě standardního vertikálního nastavení i horizontální posun podpůrných týlních lopatek. Masivní odvětrání je vyváženo výztužným obloukem AURA, který strukturálně zpevňuje konstrukci přilby.

Technologie MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.MIPSprilby.cz

Přilbu Giro Aether MIPS najedte v našem e-shopu ZDE >> 

Soutěž probíhá od středy 19.6. do úterý 25.6. a ve středu 26.6. v dopoledních hodinách ze správných odpovědí vylosujeme výherce. Následně oznámíme výherce na našem Facebooku a zároveň jej budeme kontaktovat e-mailem.

Zde je soutěžní formulář (pokud tuto stránku prohlížíte na mobilním telefonu, ve formuláři je nutné scrollovat):