Progress Cycle

Soutěž o přilbu GIRO Aether MIPS s Petrem Vabrouškem - UKONČENO

Zveřejněno 27.3.2019

Triatlet a ultramaratonec Petr Vabroušek používá již více než 10 let přilby Giro. Nyní můžete vyhrát stejnou přilbu, jakou bude používat v sezoně 2019 - horkou novinku Giro Aether MIPS. Stačí zodpovědět jednu otázku (viz soutěžní formulář níže) a přilba může být vaše :)

Giro Aether MIPS spojuje otevřený design dokonale odvětrané přilby s revolučním systémem eliminace rotačních sil. Unikátní technologie MIPS Spherical je založená na principu kloubu a tvoří jakési odpružení uvnitř přilby. EPS skořepina se skládá ze dvou částí (polokoulí), které po sobě kloužou podobně jako kloub. Vnější skořepina může v případě nárazu rotovat okolo vnitřní skořepiny, čímž dojde k redukci sil, které by jinak působily přímo na hlavu a na mozek. Vnější skořepina je tvrdší – připravená na náraz, vnitřní skořepina je měkčí a připravená ztlumit náraz do hlavy. Přilby s technologií MIPS Spherical už neobsahují běžnou MIPS vložku, jak ji znáte ze standardních MIPS přileb, což má pro jezdce přínos v podobě zlepšeného odvětrání a komfortu. Unikátní je i nový upínací systém Roc Loc 5+ Air, který nabízí kromě standardního vertikálního nastavení i horizontální posun podpůrných týlních lopatek. Masivní odvětrání je vyváženo výztužným obloukem AURA, který strukturálně zpevňuje konstrukci přilby.

Technologie MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.MIPSprilby.cz

Přilbu Giro Aether MIPS najedte v našem e-shopu ZDE >> 

Soutěž probíhá od středy 27.3. do úterý 2.4. a ve středu 3.4. v dopoledních hodinách ze správných odpovědí vylosujeme výherce. Následně oznámíme výherce na našem Facebooku a zároveň jej budeme kontaktovat e-mailem.

Zde je soutěžní formulář (pokud tuto stránku prohlížíte na mobilním telefonu, ve formuláři je nutné scrollovat):