Progress Cycle

Představujeme: GORE WEAR Fabian Cancellara Limited Edition

Zveřejněno 21.4.2020

Když jsme vám v roce 2019 představovali novinky, které vznikly díky spolupráci s Fabianem Cancellarou, už tehdy jsme tušili, že vy ani on se nejspíš nespokojíte jen se standardními barevnými kombinacemi zařazenými do nabídky. Chtěli jsme proto vytvořit něco, co by neslo výraznější Fabianův rukopis – a to zejména po estetické stránce.

Výsledkem je unikátní limitovaná kolekce, která vychází z toho nejlepšího, co máme v nabídce – řady C7. Od ní se odlišuje barevným provedením (pouze jedna modrá kombinace), drobnými technickými detaily, zlatými reflexními prvky (včetně zlatého monogramu FC), a sedmiúhelníkovou grafikou. Ta má symbolizovat sedm největších Fabianových úspěchů jeho závodní kariéry. Pokud si nejste jistí, které to jsou, tak na šlích kalhot jsou všechny pěkně vypsány.

Z výsledku, který vám nyní s hrdostí prezentujeme, se tak může radovat nejen on, ale hlavně vy. On si konečně díky autogramům pozná ve skříni své oblečení a vy můžete jezdit ve stejných „barvách“ jako legendární Fabian Cancellara. Pokud se do řady C7 nevejdete kvůli skutečně závodnímu střihu, nebo hledáte něco finančně dostupnějšího, pak je tu ekonomická verze vycházející z prodejně veleúspěšné řady C5 Optiline.

Produkty kolekce Fabian Cancellara najdete v našem e-shopu nebo u prodejců značky GORE WEAR.