VIDEO: Remy Metailler & CamelBak KUDU

9. září 2015

Enduro na kanadský způsob je trochu jinčí ježdění, než na jaký jsme zvyklí na tý naší "domácí hlíně" :) V hlavní roli videa exceluje CamelBak rider Remy Metailler, batoh CamelBak KUDU 12 a v druhé půli videa také přilba BELL Super!

další videa značky CamelBak si můžete pustit na oficiálním YouTube kanálu:

youtube.com/CamelBakProducts

CAMELBAK K.U.D.U.™ 12 / 18
Nový batoh s integrovaným ochranným systémem zad. Stabilitu zajišťuje dvojitý hrudní pás a bederní pás. Ve výbavě je pláštěnka, kapsa na MP3, Quick Link, Tube Trap, Helmet Hook, reflexní prvky, poutko na blikačku, vyjímatelný organizér na nářadí.

ZÁDOVÝ SYSTÉM: XV™ + IMPACT PROTECTOR
REZERVOÁR: není součástí (do batohu pasuje rezervoár CamelBak Antidote o objemu 3 litry)
ÚLOŽNÝ PROSTOR: 12 nebo 18 litrů
HMOTNOST: 1,21 kg / 1,27 kg

IMPACT PROTECTOR
Integrovaný zádový systém s chráničem zad u modelů Kudu byl vyvinut ve spolupráci se světovou jedničkou na ochranné prvky na trhu – s firmou Komperdell. Systém má lehkou konstrukci, je flexibilní, přizpůsobí se vašim zádům - díky vícevrstevné konstrukci termoplastické pěny s dvojí hustotou. V případě nehody dokáže chránič absorbovat až 95 % energie nárazu, zbývající část energie zpomalí a rozvede do stran. Perfektní ergonomický design, vysoká prodyšnost.

Jak Impact Protector funguje?
Uložen je ve vlastní vnitřní kapse. V případě nehody protektor absorbuje až 95 % energie nárazu směřující na tělo. Pracuje srovnatelně jako „crash zone“ v autě. Redukuje sílu nárazu na minimum. Energie nárazu je absorbována protektorem, zbytková energie je výrazně zpomalena a rozptýlena. KonstrukcI protektoru tvoří „cross systém“, který je tvořen mnohovrstevnou konstrukcí z paměťové pěny dvojí hustoty. 6 vrstev s rozdílnou tloušťkou a hustotou je navrstveno na sebe a spojeno v několika bodech, což garantuje měkkost a vysokou pružnost (flexibilitu). Díky dvojí hustotě pěny a tělesnému teplu se protektor přizpůsobí tvaru zad a páteře.

Batohy KUDU můžete zakoupit u prodejců značky CamelBak (seznam prodejců ZDE) nebo v našem e-shopu ZDE.