GU

GU


GU GU GU GU

O značce

Rychlá energie, kvalitní hydratace a účinná regenerace – to je GU.
Celý vývoj produktů GU je provázen základní myšlenkou – umožnit profesionálním sportovcům i amatérům být každý den rychlejší a výkonnější, neboť s kvalitní výživou lze podpořit fyzický výkon a urychlit regenerační procesy. Produktová řada GU nabízí komplexní program, který pokryje nutriční nároky vytrvalostních sportovců krátce před, během i po náročném tréninku, či závodu.

Cyklistika je náročný, aerobní sport, který vyžaduje doplnění energetických zásob a dostatečnou hydrataci během výkonu. Pokud jsou k doplnění živin používány běžné potraviny, které obsahují i látky, které sportovec v danou chvíli nepotřebuje, dochází k nadměrnému zatěžování trávicího ústrojí, což vede k nežádoucímu snížení výkonu. Naopak GU nabízí komplex jen vybraných látek, a to ve snadno stravitelné formě gelů, energetických bonbonů a nápojů. GU byla první nutriční firma, která přišla s myšlenkou urychlit vstřebávání sportovní stravy, a tak vznikl před více než 24 lety v Kalifornii první gel na světě.

Je GU Energy Gel košér? ANO!
Produkty GU Energy Gel, Roctane, GU Electrolyte Brew a GU Recovery Brew odpovídají certifikaci košér (= nezávadný/čistý podle židovských náboženských předpisů). GU Chomps nikoliv.

E-SHOP GU

guenergy.com

facebook.com/GUEnergyLabs

youtube.com (GU Energy)

Všechny novinkyNovinky

Mirinda Carfrae potřetí mistryní světa v Ironman triatlonu – s podporou GU Energy!

GU - 23.10.2014
Mirinda Carfrae se 13. října stala již potřetí ve své kariéře Mistryní světa v IRONMAN triatlonu, a to s… Celá novinka

Triatlet David Jílek si pochvaluje GU Energy

GU - 07.05.2014
Od letošní sezóny podporujeme prostřednictvím sportovní výživy GU Energy triatleta Davida Jílka. David si GU… Celá novinka