Mirinda Carfrae potřetí mistryní světa v Ironman triatlonu – s podporou GU Energy!

23. října 2014

Mirinda Carfrae se 13. října stala již potřetí ve své kariéře Mistryní světa v IRONMAN triatlonu, a to s podporou sportovní výživy GU Energy. Závod se konal v Kailua-Kona, Hawaii, USA.

Po závodě na kole Mirinda ztrácela na vedoucí závodnici Danielu Ryf 14 minut, což jí nedávalo příliš velkou šanci na celkové vítězství, ale v běhu se jí podařilo ztrátu dohnat, když překonala svůj osobní rekord. Celý závod tak dokončila jako první v čase 9:00:55. Třiatřicetiletá Australanka Mirinda „Rinny“ Carfrae se tak stala jednou z pouhých čtyř triatlonistek na světě, které mají na kontě alespoň tři Ironman tituly.

Ironman triatlon se skládá z plavání na 3,86 km, jízdy na kole na 180,25 km a běžeckého maratonu (42,2 km). V tomto pořadí a bez přestávek. Mnohými je tak považován za fyzicky nejnáročnější jednodenní sportovní akci na světě!

Carfrae využívá podporu od značky GU Energy již od roku 2010 a jak sama říká, sportovní výživa je velmi důležitou součástí jejího závodění i tréninku.

GU Energy Labs je oficiálním dodavatelem sportovní výživy pro závody IRONMAN U.S. Series a Mistrovství světa IRONMAN. Naše společnost Progress Cycle, a.s. je výhradním distributorem produktů GU Energy pro český a slovenský trh.

O značce GU Energy:
Celý vývoj produktů GU je provázen naší základní myšlenkou – umožnit sportovcům být každý den rychlejší a výkonnější. Věříme, že pracujeme na nejefektivnějším způsobu doplnění energie během jakékoliv sportovní aktivity i po ní. Ať už jde o každodenní trénink nebo extrémní vytrvalostní závod, snažíme se nabídnout produkty v co možná nejpřirozenější formě. Víme, jak je důležité najít správný mix nutriční hodnoty a snadné stravitelnosti. A tak také GU vyrábíme. GU produkty pomáhají vítězit nejen špičkovým cyklistům, triatlonistům a mnoha dalším i v těch nejnáročnějších podmínkách, ale i rekreačním sportovcům v jejich každodenní snaze – jít dál. GU byla první nutriční firma, která přišla s myšlenkou urychlit vstřebávání sportovní stravy. A tak v roce 1993 v kalifornském Berkeley vznikl první gel na světě. Soustřeďujeme se na gely a elektrolytické nápoje pro vytrvalostní sporty a chceme v tom být nejlepší.

www.guenergy.com

www.facebook.com/GUEnergyLabs

produkty GU Energy můžete zakoupit ZDE nebo v síti našich prodejců