Servis

Kvalitní servis je základem každé cyklistické prodejny.
Pokud u nás zakoupíte kolo, budeme se vám o něj také starat. Náš odborný personál zajistí nejen běžný servis a seřízení kola, ale postaráme se také o složitější úkony, jako je údržba vidlic, tlumičů a čepů celoodpružených kol. Zcela běžné je garanční seřízení po prvním měsíci užívání kola. Jedná se o doladění a kontrolu stavu. Tento servisní úkon je zahrnut v ceně kola.

Další naší službou je standardní servis – kompletní kontrola, vyčištění a promazání všech funkčních částí kola, seřízení a případná výměna opotřebených, či poškozených dílů. Tento servis je velmi důležitý pro zachování dobré funkce a bezpečnosti kola. Doporučujeme servisní prohlídku absolvovat alespoň jednou ročně. Nejvhodnější dobou jsou měsíce mimo cyklistickou sezónu, na jaře bývá servis často velmi vytížen. Přesto ale kolo můžete přivézt kdykoliv a bez telefonického objednání, opravené/seřízené vám ho vrátíme nejdéle do 5 dnů.

Nemáte-li čas dovézt nám kolo na servis nebo si dojet pro opravené kolo, nabízíme také "V.I.P." servis - dovoz/odvoz servisovaného zboží po Praze za cenu 350 nebo 450 Kč (podle vzdálenosti, cena za jednu cestu - odvoz nebo dovoz kola). A pokud na opravu kola spěcháte, můžete využít náš Expresní servis do 24 hodin, u kterého účtujeme 100 % příplatek za práci.

Vaše přání a požadavky sdělte, prosím, našim technikům při předání kola do servisu.

Servis sjezdových a běžeckých lyží a snowboardů
V zimní sezóně (od 15. října 2014) provádíme také odborný servis sjezdových a běžeckých lyží a snowboardů na strojích Wintersteiger. Nenechávejte tedy vše na poslední chvíli a využijte zkušeností našich servismenů a našich skvělých strojů Wintersteiger. Naši servismani s 20letými zkušenostmi provádí montáže a seřizování vázání běžeckého a sjezdového, broušení hran, voskování a opravy skluznic lyží běžeckých, sjezdových i snowboardů. Toto je jen část služeb, které vám může nabídnout náš lyžařský servis.

Používané stroje Wintersteiger: Sigma B, Sigma S200, Waxjet 92 a Skitronic plus, umožňují veškeré servisní úkony od pouhého broušení skluznic, hran a voskování až po speciální broušení úhlů hran a úpravu struktur skluznice přímo na přání zákazníka. Voskování provádíme výhradně švýcarskými vosky Toko. Celou kolekci vosků naleznete i na naší prodejně.

Progress Cycle Hostivice
PRODEJ : : SERVIS
telefon: 235 311 888 a 235 311 846
e-mail: prodejna.hostivice@progresscycle.cz
provozní doba:
po - pá 10:00 - 18:30
čt 10:00 - 19:00
so 8:30 - 13:00

Těšíme se na vaši návštěvu!

CENÍKY ke stažení najdete zde: