Katalogy

Pokud máte zájem o náš katalog v tištěné podobě a dosud nemáte vytvořenou registraci v našem e-shopu, stačí kliknout ZDE a registraci si u nás vytvořit. Registrovaným zákazníkům posíláme nový katalog automaticky, a to vždy na jaře - další hromadné rozesílání našeho katalogu bude tedy na jaře 2018. 

V případě, že máte zájem ještě o letošní katalog Progress Cycle 2017, napište nám prosím na adresu katalog@progresscycle.cz a my vám jej pošleme.

KATALOG PROGRESS CYCLE 2017
V katalogu Progress Cycle 2017 najdete nabídku značek Giro, Bell, CamelBak, Blackburn, fi'zi:k, Selle Royal, crankbrothers, Manitou, Sci'con, VDO, Gore Bike Wear, Finish Line, Vittoria, G-Form a GU Energy. Katalog si můžete stáhnout ZDE (PDF, 120 MB). Katalog si můžete také prohlížet online na platformě issuu (níže).

KATALOG GIANT & LIV 2017
Katalog Giant & Liv 2017 v elektronické podobě si můžete stáhnout ZDE (PDF, cca 40 MB). Katalog si můžete také prohlížet online na platformě issuu (níže). Samostatný ceník ve formátu PDF je ke stažení ZDE.

KATALOG GIRO SNOW 2016-2017
Katalog zimní kolekce Giro, ve kterém najdete přilby a brýle pro lyžování a snowboarding. Katalog je ke stažení ZDE (PDF, cca 25 MB) nebo si ho můžete prohlížet online na platformě isssu (níže).